Steep !cheat cheat Windows | XBOX ONE | PS4 pobierz [PEŁNA WERSJA GRY]

Steep !cheat cheat Windows | XBOX ONE | PS4 pobierz [PEŁNA WERSJA GRY]

download

index

 

Steep !cheat cheat Windows | XBOX ONE | PS4 pobierz [PEŁNA WERSJA GRY]

Steep jest otwarty świat sportów ekstremalnych gier wideo stworzona przez Ubisoft Annecy i wydana przez Ubisoft dla Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One. Gra kładzie duży nacisk na online multiplayer, koncentrując się na konkurujących w różnych wyzwań sportowych zimowych z innymi graczami online.

W dniu 27 października, Ubisoft ogłosił dwa okresy beta strome. Gra wydana w dniu 2 grudnia na PlayStation 4, Xbox One, a komputerem.

Steep to gra sportów ekstremalnych w Alpach, otwarty świat wolny dla graczy do zbadania. W grze można grać albo z pierwszej osoby lub osoby trzeciej perspektywy, które mogą być przełączane błyskawicznie woli graczy. Gra także wykorzystuje kamerę GoPro podczas wyścigów. Cztery główne działania dostępne w grze to narciarstwo, wingsuit flying, snowboardzie i paralotniarstwa. Gracze mogą przełączać się między tymi działaniami za pomocą pokrętła menu gry.

Steep to gra on-line bardzo skoncentrowane, w którym wszyscy gracze dzielą ten sam świat gry, angażowanie się w różnych zajęciach sportowych jednocześnie. Gracze mogą również zderzają się ze sobą, jeśli włączyć funkcję zderzają. Aby szybko poruszać się po świecie, gracze mogą korzystać z trybu górskim, który pokazuje różne “strefy upuszczania” w grze. Te strefy upuszczania służą jako punkty szybkich podróży, które pozwalają graczom na dostęp do różnych części świata gry bez konieczności faktycznego interaktywnie poruszać tej odległości. Istnieją różne ukryte wyścigi i wyzwania i tajne obszary, które mogą być wykryte i odblokowane poprzez odkrywania świata. Gracze są również wyposażone w lornetkę, która może być wykorzystana do odkrywania nowych miejsc.

Gra posiada również system sztuczka, która pozwala graczom na wykonywanie specjalnych technik, takich jak przędzenie i chwytając podczas gdy są one na nartach lub snowboardzie. Gracze otrzymują punkty, jeżeli wykonują sztuczki. Jeśli gracz wykonuje znakomicie w wyścigu, otrzyma medal jako nagrodę. Gdy gracz podczas awarii wyzwanie, mają możliwość, by go ponów natychmiast i sprawdzić ilość G-Force postać gracza zniósł podczas zderzenia. Gdy gracze biorą udział w tych ekstremalnych zajęć sportowych, szlak zostanie zapisany automatycznie, które mogą być oglądane przez wejście w tryb górskim, gracze mogą skorzystać z pauzy, przewijania do tyłu, i powtórka wyposażony do przechwytywania zrzutów ekranu i przeglądać swoje dane dotyczące wydajności i innych graczy ‘ doświadczenie. Te powtórki mogą być udostępniane do społeczności gry i różnych portalach społecznościowych. Gracze mogą również ustawić i udostępnianie ich szlak jako wyzwanie dla innych graczy.

 

 

alta-steep-ski-camp-21 steep 20208 maxresdefault

Zgodnie z Ubisoft, istnieją cztery rodzaje stylu gry. Zadania w stylu Eksploratora graczy do odkrywania świata, aby odkryć nowe wyzwania i lokalizacje, natomiast styl Freestyler skupia się na precyzji i dokładności sztuczek. Kolekcjoner kości Styl gry nagradza graczy do wykonywania śmieszne sztuczki i upaść. Ostatnim Styl gry, Freerider, jest opisany jako mieszanka wszystkich trzech stylu gry, w której gracze będą nagradzani jeśli zwiedzać świat, należy wykonać dokładne wskazówki i podejmowania ryzyka wykonywać niebezpieczne akrobacje.

Gra jest obecnie rozwijany przez Ubisoft Annecy, francuskie studio który wcześniej pracował w trybach multiplayer w Assassin Creed i Splinter Cell serii Toma Clancy’ego. Gra została opracowana wspólnie przez Ubisoft studiach w Kijowie i Montpellier. Strome będzie pierwszym oryginalna gra stworzona przez nich. Rozwój gry rozpoczęła się pod koniec roku 2013. Koncepcja została zainspirowana dewelopera bliskość Alp i innym Ubisoft grze Tom Clancy Ghost Recon Wildlands, którego duży otwarty świat zmuszony deweloperskiego Ubisoft Paris wdrożyć metody transportu, takich jak paralotniarstwo. Seria prób wpłynęły również projektowanie gry. Ubisoft początkowo nie był przekonany przez zespół programistów, ale później zielone światło rozwoju projektu, głównie ze względu na ogromną popularność ekstremalnych filmów sportowych na stronie udostępniania wideo YouTube. Według Igora Manceau, reżyser gry, zespół rozbił projektu do Ubisoftu, ponieważ uważa się, że w Internecie Struktura tej gry i otwarty świat to elementy, które są nowością w gatunku sportowego.

Manceau twierdził, że gra była “projekt pasja” i “naturalny postęp” w studiu, i że zostało zaprojektowane tak, aby były dostępne dla początkujących i skomplikowane dla fanów gatunku. Zespół współpracował z branży sportowej działania i konsultacji kilka profesjonalnych narciarzy i sportowców ekstremalnych i ekspertów sportowych, takich jak Louis Aikins, Kevin Rolland Sammy Luebke i Horacio Llorens. Jednak jednym z profesjonalnych narciarzy, Matilda Rapaport, zmarł podczas kręcenia filmu promocyjnego do gry w Farellones, Chile z powodu nagłego wypadku lawinowego.

W lutym 2020 Ubisoft ogłosił, że ich skład gry w ich rok obrotowy 2017 będzie “multiplayer-centric” i opisał IP jako “wysokiej” potencjalnego projektu z dużym naciskiem online. Gra została ujawniona w 2020 Electronic Entertainment Expo jako zamknięcia aktu konferencji prasowej Ubisoft. Wykazywanie zawarte przyczepę i grywalne demo. Otwarta beta zostać wydany przed oficjalną premierą gry. Strome została wydana dla systemu Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One w dniu 2 grudnia 2020 roku nowy region, Alaska, zostanie wprowadzona do gry jako bezpłatnej aktualizacji po wydaniu gry.

 

Ten !cheat Steep zawiera:

Pełna wersja gry – instalacja

 

Please buy me a coffee: