Polski Moduł RPG !cheat cheats android ios download

Polski Moduł RPG !cheat cheats android ios download

download

index

 

Polski Moduł RPG !cheat cheats android ios download

Początek jednej z przygód:
“(…) Twoje myśli wędrują ku butelkom grogu czekającym w spiżarni. Wtedy rozglega się krzyk: Pomocy! Pomocy!
– Założę futro i wyjdę przed dom.
– Wezmę sztylet i wyjdę przed dom.
– Zostanę w środku i zabarykaduje drzwi.”

W każdej z sześciu przygód gracz trafia na przeróżne sytuacje w których musi sobie poradzić z nieznanymi podróżnikami, wojskowymi, złodziejami tożsamości, prezenterami turniejów, goblinami. Każda przygoda oferuje wielokrotne wybory.

* Wersja pełna, wszystkie przygody bez limitów,
* Wersja w językach polskim i angielskim,
* Nie jesteś pewny, czy to jest dla Ciebie? Możesz grę kupić i jeśli się nie spodoba, to przez 2 godzin na stronie sklepu jest opcja zwrot pieniędzy.
Gra oferuje dwie duże przygody, które zawierają po 105 i 112 sytuacji z wieloma odpowiedziami zależnymi od atrybutów, poprzednich decyzji.

Pierwsza przygoda: Szary pochód wprowadza gracza do domku pustelnika podczas burzy śnieżnej. Coś puka do jego drzwi. Przygoda zawiera 105 sytuacji z wieloma wyborami, 16 różnych zakończeń.

Druga przygoda: Ardeny ’44 rzuca gracza w realia drugiej wojny światowej. Jesteś żołnierzem, który musi na froncie odnaleźć zagubioną osobę. Przygoda zawiera 112 sytuacji z wieloma wyborami, 22 różne zakończenia.

Oprócz dwóch przygód w wersji pełnej są jeszcze trzy mini przygody, “zamknięty świat”, “nieznany złodziej” i “centuria”.

 

 

Ten !cheat Polski Moduł RPG zawiera:

Odblokowane wszystkie funkcje

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *