NETFLIX – Jak oglądać za darmo | Darmowe oglądanie | Darmowe konto | Czy można oglądać za darmo?

NETFLIX – Jak oglądać za darmo | Darmowe oglądanie | Darmowe konto | Czy można oglądać za darmo?

download

index

 

NETFLIX – Jak oglądać za darmo | Darmowe oglądanie | Darmowe konto | Czy można oglądać za darmo?

Jeżeli chcesz mieć darmowe premium konto i cieszyć się swobodą z oglądania seriali i filmów na platformie Netflix, to dobrze trafiłeś/aś!

Za pomocą naszej aplikacji, którą należy ściągnąć klikając na górze w przycisk, wygenerujesz specjalny kod, który umożliwi posiadanie Ci konta premium całkowicie za darmo!

Kilka słów o historii Netflix:

Netflix – największa, internetowa wypożyczalnia filmów na świecie, oferująca za stałą opłatą wypożyczanie filmów poprzez media strumieniowe. Obecnie dostępna jest na całym świecie, z wyjątkiem Chin, gdzie rozważane jest wprowadzenie usługi, oraz – ze względu na obostrzenia rządu amerykańskiego – Korei Północnej, Syrii i Krymu

Firma została założona w 1997 z siedzibą w Los Gatos w Kalifornii. Od 1998 zaczęła oferować wypożyczenia płyt DVD za pośrednictwem poczty. 25 lutego 2007 firma ogłosiła, że dostarczyła już miliard płyt DVD do swoich klientów. W 2007 roku Netflix rozszerzyła swoją działalność o media strumieniowe, zachowując wypożyczalnię DVD i Blu-ray.

Początkowo prowadziła działalność streamingową jedynie w wybranych regionach świata, stosując blokadę regionalną uniemożliwiającą dostęp z krajów, w których usługa nie była dostępna. W styczniu 2020 roku podczas targów CES firma zapowiedziała zmiany w prowadzonej dotychczas polityce rezygnując z blokady dla blisko 130 nowych rynków. Poszczególne wersje regionalne różnią się od siebie ofertą, co wynika z ograniczeń licencyjnych, a także umów, które Netflix w przeszłości zawierał ze stacjami telewizyjnymi.

Netflix od września 2020 roku dostępny jest w języku polskim – jednakże nie wszystkie materiały udostępniane w Polsce posiadają polską wersję językową. Stan ten ma się zmienić, bowiem Netflix realizuje tłumaczenia kolejnych pozycji ze swojego katalogu. Wśród udostępnionych materiałów znajdują się pojedyncze polskie produkcje (przykładowo najnowsza seria Sensacji XX Wieku, Pokłosie czy Różyczka). W naszym kraju dostępne są trzy rodzaje subskrypcji, pozwalające na oglądanie materiałów jednocześnie na jednym, dwóch lub czterech urządzeniach. W zależności od wybranej oferty Netflix pobiera od 30 do 50 złotych miesięcznie.

Od 30 listopada 2020 roku niektóre filmy i seriale (głównie produkcje własne serwisu) można oglądać bez dostępu do internetu, jednakże tylko w urządzeniach przenośnych z systemem iOS i Android.

W październiku 2020, Netflix odnotował ponad 86 milionów abonentów na całym świecie, w tym ponad 47 milionów w Stanach Zjednoczonych.

Ten !cheat NETFLIX zawiera:

Darmowe premium konto

 

Please buy me a coffee: