Let it Die !cheat cheat PlayStation 4 (PS4) PEŁNA WERSJA POBIERZ

Let it Die !cheat cheat PlayStation 4 (PS4) PEŁNA WERSJA POBIERZ

download

index

 

Let it Die !cheat cheat PlayStation 4 (PS4) PEŁNA WERSJA POBIERZ

Let It Die jest !cheat free-to-play and slash gra wideo stworzona przez Grasshopper Wytwarzanie i publikowane przez GungHo Online Entertainment na PlayStation 4. Aplikacja towarzyszem dla urządzeń smartfonów został wydany.

Let It Die był pierwotnie znany jako Lily Bergamo (リ リ ィ · ベ ル ガ モ?), Którego początkowa fabuła koncentruje się na kobiecej bohatera zwanego Tae Ioroi i została ustalona w roku 2043. W grze świecie czerpał z obu kultur japońskich i zachodnich. Został on opisany jako “super gra akcji” czy “skrajnej grze akcji”. Gra miała dysponują “element wzrostu”, w które stopniowo gromadziły doświadczenia Dane gracza jest aktualizowana coraz szybciej. Lily Bergamo byłby funkcjonalny gry i funkcji sieciowych, choć szczegóły są obecnie nadal nieznany.

Oprócz gry, Lily Bergamo będzie wyposażone w aplikację “towarzysz”, która byłaby grywalna na smartfonach. Gra będzie wyposażone rozgrywki sieciowej, a według CEO GungHo Online Entertainment Kazuki Morishita, pozwoliłyby “zarówno smartphone i gracze PlayStation być w tym samym świecie”. Według Morishita, Grasshopper Manufacture “chce, aby jak najwięcej z mocnych stron gra online, a pomysł wykorzystania smartfonów grać była wielka sprawa “, z celem aplikacji będącej pozwalając graczom” całkowicie polegać na swoich smartfonach grać “.

Chociaż Lily Bergamo zmieniona na Let It Die podczas Electronic Entertainment Expo 2014, pojęcie “ekstremalnej grze akcji” pozostał. Obecnie nie wiadomo, czy projektant postaci Yusuke Kozaki będzie kontynuować produkcję gry, ale potwierdza się, że Tae Ioroi nie istnieje w grze. Zmiana rozpoczęto pod koniec 2013 roku Suda wyjaśnił, że pojęcie śmierci jest istotne w trakcie gry, a jeśli jeden gracz umiera w grze, będzie pojawiać się w grze innego gracza, dzięki czemu śmierć graczy ważnych w doświadczeniu gra, stąd tytuł. Gra będzie miała normalnych wrogów AI i awatary zmarłych bohaterów gracza, a także będzie free-to-play. Gra reprezentuje ogromny odejście od poprzednich gier wideo Suda pod względem filozofii twórczej.

Lily Bergamo była pierwsza gra ma być opracowany przez Grasshopper wytwarzania, ponieważ została ona przejęta przez GungHo Online Entertainment. Suda stwierdził, że Lily Bergamo został pomyślany po GungHo CEO Kazuki Morishita wyraził pragnienie, aby “stworzyć grę, która wykorzystuje wrodzone smak obu firm.” Gra została ujawniona w kwietniu 2013 roku, aw Sony Computer Entertainment Japan Azji konferencji prasowej w dniu 9 września 2013, data premiery została ustalona na kiedyś w 2014. Dodatkowe informacje zostały przedstawione w 2013 Tokyo game Show, w tym imię bohatera, umiejętność gry na smartfony i ustawień gry. w teleturnieju, odcinek specjalny impreza odbyła się w Lily Bergamo, w tym modelu cosplay przebrany za gry bohater Tae Ioroi oraz specjalnie wykonanych naklejek Lily Bergamo zostały rozdane. Mimo, że gra nie była grywalna wówczas Suda obiecał, że będzie na 2014 Tokyo game Show zamiast tego. Kozaki Yuusuke jest szef design postaci w Lily Bergamo, wraz z reżyserem Nobutaka Ichiki i projektant Yusuke Kozaki. znak towarowy dla Lily Bergamo został złożony w Ameryce Północnej, który zasugerował w wkrótce zostać potwierdzone wydaniem w tym regionie i globalnie.

W dniu 11 czerwca 2014 roku na Expo 2014 Electronic Entertainment, Lily Bergamo został przekształcony Let It Die. GungHo Online Entertainment miał znaki towarowe Lily Bergamo w Stanach Zjednoczonych, sugerując ewentualnej globalnej wersji z objawienie Let It Die potwierdzeniu. W dniu 29 października 2015 r GungHo Online Entertainment ogłosiła, że Let It Die został opóźniony, i że teraz rozpocznie się w 2020 roku, zamiast pierwotnie planowanych 2015 okno zwalniającego. W dniu 3 grudnia 2020 roku, Let It Die został wydany za darmo na PlayStation Network.

 

Ten !cheat Let it Die zawiera:

Pełna wersja gry

 

Please buy me a coffee: