Dead Rising 4 !cheat cheat PlayStation 4 | XBOX ONE | PC PEŁNA WERSJA POBIERZ

Dead Rising 4 !cheat cheat PlayStation 4 | XBOX ONE | PC PEŁNA WERSJA POBIERZ

download

Dead Rising 4 Vertical Key Art

 

Dead Rising 4 !cheat cheat PlayStation 4 | XBOX ONE | PC  PEŁNA WERSJA POBIERZ

Dead Rising 4 jest otwarty świat survival horror pokonać ’em up gra wideo stworzona przez Capcom Vancouver i wydana przez Microsoft Studios dla Microsoft Windows i Xbox One. Zostało ono ogłoszone na E3 2020 Microsoft konferencji prasowej 13 czerwca 2020. Posiada powrót Frank West, a mieści się w tematyce bożonarodzeniowej Willamette, Kolorado. Gra została wydana na całym świecie w dniu 6 grudnia 2020 r.

Gracz reassumes roli fotoreportera Frank West, który powrócił do Willamette w stanie Kolorado w okresie Bożego Narodzenia, który został przytłoczony przez innego wybuchu zombie.

W przeciwieństwie do swoich poprzedników, gra nie wyposażone w system timera lub rozgrywki story co-op.

Podobnie jak w przypadku innych gier z serii, gra oferuje ustawienie otwartym światem.

W styczniu 2020, Capcom Vancouver ogłosił, że pracuje nad dwoma nowymi projektami otwartym światem. Gra została ogłoszona na konferencji E3 2020 Microsoft z przyczepą i 12 minutach gry.

Terence J. Rotolo nie powrócił do głosu Frank West, z Dead Rising asset managerem Trant Lee-Aimes stwierdzając: “Chcieliśmy pracować z kimś, aby zapewnić bardziej szpakowaty, starsi zabiorą Franka na tym etapie.” Ta zmiana okazała się kontrowersyjna wśród niektórych fanów, prowadząc ich do składania petycji do dewelopera przywrócenia Rotolo jak na Zachodzie.

Gra została wydana na całym świecie w dniu 6 grudnia 2020 roku Microsoft potwierdził również, że gra jest czasowym wyłączności na Windows 10 do 90 dni w roku na Xbox One.

 

Ten !cheat Dead Rising 4 zawiera:

Pełna wersja gry

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *