Aplikacja Redirector dla SEO !cheat cheat pobierz

Aplikacja Redirector dla SEO !cheat cheat pobierz

download

Aplikacja Redirector dla SEO !cheat cheat pobierz

1) Tworzenia i zarządzanie przekierowaniami 301 i 302;
2) Skracania linków pojedynczo lub hurtowo;
3) Tworzenie resonsywnych mikro serwisów;
4) Statystyki wywołań stron oraz przekierowań;
5) Zliczanie wywołań stron oraz przekierowań prze boty w tym  Googlebot’a;
6) Tworzenie kont użytkowników przydatne np w SEO agencji;

Poniższe nagranie przedstawia interfejs panelu Redirectora i jego funkcje.

Zasada działania (idea) – obsługa jest następująca:
– Dodajemy domenę/subdomenę najlepiej z obsługą wildcardu, co umożliwia wygodne tworzenie przekierowań “domenowy” lub miko serwisów pod różnymi subdomenami. Podobna funkcjonalność można uzyskać też na “stałych” subdomenach jednak wymaga, to uprzedniego dodania domeny w panelu hostingowym. W wypadku domeny z wildcardem “subdomeny” będą obsługiwane z poziomu systemu redirector. W ramach dodanej domeny możemy tworzyć dowolną liczbę przekierowań.

– W celu obsługi przekierowań tworzymy Grupę przekierowań. Jak sama nazwa mówi Grupa przekierowań ma na celu zgrupowanie przekierowań, co daje ich możliwość wyłączenia = przekierowania wszystkich URL z w ramach grupy na konkretny URL lub ręcznej zmiany docelowego URL’a ( np klient nie płaci, to wyciągamy wtyczkę ) . To samo można zrobić w ramach domeny – czyli zdalnie ustawić przekierowanie całej domeny na określony URL.

 

Przekierowania można tworzyć w trybie:
– ręcznym 1:1 określając adres wejściowy w wybranej domenie z puli domen systemu -> i docelowy (301|302) ;
– hurtowym wklejając listę URL do wytworzenie przekierowań = skracacz linków.

Każde przekierowanie jest rejestrowane w systemie, co ma pewne znaczenie statystyczne jak chodzi o GoogleBota dzięki temu można wiedzieć czy linki zamieszczone na w danych serwisach zostały wyłapane przez GoogleBota, co ma znaczenie jak chodzi o ich rankowanie.

 

Drugą funkcjonalnością Redirectora jest tworzenie responsywnych mikro serwisów innymi słowy prostych wizytówek tekstowych (tekst, to to co Google lubi najbardziej)  strona główna Index oraz dodatkowych dodatkowych dowolnych podstron. Mikro serwisy można wykorzystać:
– jako  tymczasowo pozycjonowane strony, które po osiągnięciu zadowalających pozycji zostaną przekierowane na docelowe 1:1 lub (n):1;
– do eksperymentów z pozycjonowaniem;
– jako strony “indeksery” jednak do tego celu powinniśmy zweryfikować w Google domene /subdomenę, która po tym zabiegu od razu jest w indeksie (przedstawiłem na nagraniu) .

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *