Clash Royale cheats android ios download

Clash Royale cheats android ios download

Clash Royale Hack na Nielimitowane Złoto i Gemy - Nowośc 2017 roku ...

download

Clash Royale cheats android ios download

Clash Royale je Freemium mobilné stratégie videohra vyvinutá a publikoval supercelární. Hra kombinuje prvky z Collectible kartové hry, veža obrany a multiplayer online bitky arény. Hra bola prepustená v celosvetovom meradle dňa 2. marca 2020.

V Clash Royale, hráči sú radené podľa úrovne a trofejí. Maximálna úroveň je trinásť, pričom existuje deväť arény (okrem sústredenia) celkovo v hre. Hráč vyhrá bitku o zničenie viac veží ako súper, alebo tým, že ničí súperove “Kráľ veža”, ktorý poskytuje automatickú tri “korunu” víťazstvo. Na začiatku každej hry, obaja hráči sú uvedené “ruka” štyroch kariet z “balíčka” ôsmich kariet, ktoré si hráč. Karty môžu byť použité na útok a obrane. Ak chcete hrať karty, hráč musí mať dostatok “elixír”, jeden elixír automaticky obmieňaná a dopĺňaná každú sekundu (2.8 Počas dvojito elixíru 1,4 sekundy). Akonáhle je karta umiestnená nová karta z paluby Je potrebné brať v ruke.

Ako zatiaľ hrať hru, Clash Royale ponúka hráčom možnosť zakúpiť “drahokamy” a “zlato” v obchode kariet pomocou real-svet peňazí. “Gems” a “zlato” môžu byť použité na nákup truhly a karty z predajne. Keď hráč vyhrá viac hráčov bitku, on alebo ona musí získať “hruď”, ktorý si vyžaduje určitý čas na otvorenie v závislosti na vzácnosť hrudníka. Truhly trvať určitú dobu k odomknutiu: Silver truhly trvať 3 hodiny odomknúť, Golden truhly trvať 8 hodín, Giant, magické a Epic truhly trvať 12 hodín, zatiaľ čo Super Magické a legendárny truhly trvať 24 hodín. Gems môžu byť použité na urýchlenie odomykanie alebo môžu byť použité na nákup hrudník. Truhly obsahujú karty, zlato, zatiaľ čo voľné truhly a koruna debny obsahujú drahokamy. Rôzne úrovne hrudníka obsahujú rôzne počty alebo typy kariet. Keď hráč má určitý počet kariet vojsko je, môžu upgradovať na zvýšenie svoje štatistiky. Hráč môže pojať maximálne 4 truhly naraz; k otvoreniu hrudníka štrbiny hrudníka bude musieť byť otvorený. [6] Voľné truhly sú tiež uvedené do prehrávača raz za 4 hodiny a iba dva z nich môžu byť uložené. Každých 24 hodín, hráč má tiež šancu vyhrať Crown Truhla s tvrdením, 10 “korún” z boja víťazstva. Obaja zadarmo a Crown truhly odomknúť okamžite.

Hráči prebojovať 9 arénach (s výnimkou Výcvikového tábora), z ktorých každá vyžaduje určité množstvo trofejí. Hráči môžu tiež tvoriť klany. Členovia klanu sa môžu zapojiť do “priateľských” bitkách spolu navzájom, ktorého výsledok neovplyvňuje trofeje alebo truhly, ale prispievajú k ‘praxe s priateľmi’ úspech. Funkcia “priateľské bitka” umožňuje živé divácke z iných clanmates. Členovia klanu môžu darovať alebo požiadať o karty jeden od druhého.

V júli 2020, Supercell predstavila novú funkciu “Tournament”. Funkcia sa odomkne na úrovni 8. Turnaje môžu byť vytvorené iba pomocou drahokamy, ale každý sa môže pripojiť. Na turnajové základe výkonu hráči sú odmenení turnajových truhly.

Hra bola soft-začal v Kanade, Hong Kongu, Austrálii, Švédsku, Nórsku, Dánsku, na Islande, Fínska a Nového Zélandu pre iOS platformy 4. januára 2020. Hra bola soft-zahájená na Android tých rovnakých krajín 16. februára 2020 vo forme Android balíka aplikácie. Obe platformy získala globálne vydanie 2. marca 2020.

Clash Royale získal hlavne kladné recenzie, s TouchArcade je Eli Hodapp volať to “absolútne fenomenálne” v jeho päťhviezdičkovom hodnotenie [4]. Pocket Gamer je Harry Slater dal hre skóre 9/10, zhrňujúcu “Je to neuveriteľné množstvo prospešný zábava, je to hryzenie nechtov v dobe, a tam je tu obsah, ktorý vás udrží obsadené celé týždne, ak nie mesiace.” [11 ] Písanie pre Geek.com, James Plafke kritizoval “Clash Royale za to, že skutočne zábavný viac než Clash of Clans, zatiaľ čo developer chronicky preruší prehrávač od teší ho.” Clash Royale získala veľmi pozitívnu odozvu od svojich hráčov, s priemerným skóre 4,5 z 5 na Google Play a priemerným skóre 4 z 5 na App Store. Hra bola široko kritizovaný za jeho obchodný model, v ktorom sa snaží povzbudiť hráčov, aby nákup ingame menu z hnevu.

Studio Supercell je jedným z najúspešnejších vývojári mobilných hier, ktoré každá hra dosahuje veľké, pokiaľ nie je veľký úspech. Postačí, keď poviem, že spoločnosť získala Súboj klanov a Boom Beach, ktorá je jednou z najpopulárnejších stratégií. Clash Royale je iný, okamžite musím povedať, že úspešná pozície v portfóliu spoločnosti, aj keď nie bez niektorých nešťastia.

Titul je vlastne kombináciou niekoľkých žánrov videohier. Na jednej strane je to veľmi, veľmi zjednodušené MOBA, druhý je nepostráda prvky veža obrany, v období medzi zasadnutiami hráme akúsi karcianki, to všetko doplnené o sociálne aspekty. Tento zdanlivo podivné a nelogické mix v praxi spadá dokonale, ktoré ponúkajú jednoduché a transparentné pravidlá a rýchly, ale návykovou hrateľnosťou.

Projekt funguje dobre na malých obrazovkách, ale nemyslím si, že som si, že to bolo triviálne produkcie. Tam je naozaj veľa jednotiek, a každý z nich má svoje silné a slabé stránky. Presné poznatky z nich si vyžaduje určitý čas, takže vytvára ideálne balíček nie je ľahké. Okrem toho, aj keď zápasy sú veľmi rýchle, ale vyžaduje, aby sme prejavovať trpezlivosť a starostlivé ďalšie kroky, pretože použitie nábojov je obmedzený regeneráciu energetického systému. Takže môžeme pomerne ľahko viesť k situácii, keď sa nepriateľ nám poslať veľa nepriateľov a my nebudeme môcť oponovať ho.

Veľmi dobre padnú aj sociálne prvky. Môžeme predpokladať, alebo sa pripojiť k existujúcej klany, čo nám dáva určité výhody. Po prvé, ak budeme bojovať o pozície nášho tímu vo svetovom rebríčku. Okrem toho sme v sociálnych bojov, podporujeme kolegov karty, spýtajte sa ich potrebných jednotkách alebo jednoducho chatu na kus reči.

Najväčším problémom Clash Royale je zvolený tvorcovia obchodného modelu. Rovnako ako predchádzajúce štúdie Supercell aplikácií, takže používa systém free-to-play s mikroplatby. Hra má niekoľko mien, a navyše využíva tiesnivú systém odmien skryté v debnách. Bohužiaľ, ich otvorenie vyžaduje určitý čas (od niekoľkých do niekoľkých hodín) nemôže byť súčasne spojený s dvoma koristi, a máme len štyri miesta pre boxov. To znamená, že biela trávime mince, aby urýchlili proces otvárania alebo väčšinu času trávime na sústružníckych zápasov, v ktorých sa nič výhru, a budeme bojovať iba poháre.

Avšak, ak sa zmieriť s takou koncesiu, môže Clash of Royale trávia desiatky hodín bez výdavkov na desetník a hrať skvele.


Tento !cheat Clash Royale patria:

neobmedzené Gold

neobmedzené Food

neobmedzené Wood

neobmedzené Iron

neobmedzené Mithril

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »